تجهیزات کنترل حرکت و تعیین موقعیت چیست؟https://iranmotioncontrol.ir/

تجهیزات کنترل حرکت چیست؟

در این مقاله تعریف کلی از تجهیزات کنترل حرکت چیست؟ را به همراه زیر مجموعه های آن ها یعنی انکودر ها، تاکوژنراتور ها و ریزولور ها را خواهیم داشت.
چیست؟ ریزولور چه کاربردی دارد؟ عملکرد ریزولور به چه صورت است؟ خروجی رزولور چیست؟https://iranmotioncontrol.ir/

رزولور چیست و چه کاربردی دارد؟

رزولور چیست و چه کاربردی دارد؟ عملکرد و خروجی ریزولور به چه صورت است؟ تفاوت رزولور با انکودر و تاکوژنراتور در چیست؟
واژه نامه و فرهنگ لغت انکودر ها، تاکوژنراتور، رزولور ها اصطلاحات کنترل حرکت و تعیین موقعیت در اتوماسیونhttps://iranmotioncontrol.ir/

واژه نامه و فرهنگ لغت اصطلاحات کنترل حرکت و تعیین موقعیت

هدف از این مقاله، آموزش اصطلاحات انکودر ها، تاکوژنراتور ها و رزولور ها و در کل تمامی تجهیزات کنترل حرکت و تعیین موقعیت اتوماسیون صنعتی است.
چگونه بهترین انکودر را انتخاب نماییم؟ فاکتور های مهم برای نحوه انتخاب انکودر چیست؟ انتخاب انکودر افزایشی ؟ انتخاب انکودر مطلق ؟ رزولوشن انکودر مطلق ؟ رزولوشن انکودر افزایشی ؟ آتونیکس ؟ نمایندگی آتونیکس نمایندگی Baumer راهنمای خرید انکودرhttps://iranmotioncontrol.ir/

چگونه یک انکودر را انتخاب کنیم؟ (بخش دوم)

در این مقاله به نحوه انتخاب انکودر و فاکتور های مهمی از جمله ساختمان انکودر، رزولوشن انکودر، ملزومات الکتریکی و ... که در زمینه انتخاب انکودر باید مدنظر باشد را توضیح می دهیم.
پروتکل انکودر های افزایشی به چند دسته تقسیم بندی می شوند؟https://iranmotioncontrol.ir/

دسته بندی پروتکل و منطق ولتاژ خروجی انکودر های افزایشی چند نوع دارد و چه مزایا و معایبی دارند؟

در این مقاله تعریف کلی از انواع انکودر های افزایشی و مطلق و کاربرد و تاریخچه آن ها، مزایا و معایب هر کدام، انواع دسته بندی سطح ولتاژ و تفاوت بین آن ها، اتفاق اتصال اشتباه تغذیه و ...
انکودر افزایشی چیست؟ کاربرد انکودر های افزایشی در کجاست؟ تفاوت انکودر افزایشی و انکودر مطلق در چیست؟https://iranmotioncontrol.ir/

انکودر افزایشی چیست و کاربرد آن در کجاست؟ تفاوت انکودر افزایشی و انکودر مطلق در چیست؟

در این مقاله تعریف کلی از انکودر ها و اولین زیر مجموعه آن یعنی انکودر های افزایشی به همراه دسته بندی و کاربرد و عملکرد مثال استفاده انکودر در آسانسور و تفاوت بین انکودر های افزایشی و مطلق خواهیم پرداخت.
1 انواع انکودر ها از نظر عملکرد و تکنولوژی ساختمان به چند گروه تقسیم بندی می گردند؟https://iranmotioncontrol.ir/

انواع انکودر از نظر عملکرد و تکنولوژی ساختمان به چند گروه تقسیم بندی می گردند؟

در این مقاله تعریفی اولیه از تئوری انکودر، دسته بندی انکودر ها از نظر نحوه یا عملکرد، توضیحی در مورد تکنولوژی ساخت هر مدل به همراه مزایا و معایب آن ها خواهیم پرداخت.
تاکوژنراتور چیست؟ و عملکرد آن به چه صورت می باشد؟https://iranmotioncontrol.ir/

تاکوژنراتور چیست و عملکرد آن چگونه است؟

تاکوژنراتور چیست؟ و عملکرد آن به چه صورت می باشد؟ در این مقاله درباره تعریف اولیه تاکوژنراتور ها، تاریخچه به وجود آمدن آن ها، انواع تاکوژنراتور ها، نحوه محاسبه خروجی و ساختمان آن ها بحث خواهیم نمود.
همه چی در مورد انکودرhttps://iranmotioncontrol.ir/

چگونه یک انکودر را انتخاب کنیم؟ (بخش اول)

در این مقاله ما تمامی نکته ها و مواردی که لازم است شما در انتخاب انکودر به آن دقت نمایید را به طور کلی توضیح خواهیم داد.
انکودر چیست؟ کاربرد انکودر در کجاست؟https://iranmotioncontrol.ir/

انکودر چیست ؟ کاربرد انکودر در کجاست؟

در این مقاله تعریفی اولیه از تئوری و فلسفه انکودر، اینکه انکودر چیست؟ ، کاربرد انکودر در کجاست؟، انکودر در چه بخشی از اتوماسیون کارخانجات اسفاده می شود؟ و ... خواهیم پرداخت.

مشاوره رایگان تلفنی

09106008077

021-88717498