مزایای محصولات ما

برتری شرکت تجهیزات کنترل حرکت ایران
توجیه اقتصادی بالا

توجیه اقتصادی بالا

میزان کارایی کالا نسبت به میزان هزینه ای که برای آن می شود بیانگر توجیه اقتصادی آن کالا می باشد. در شرایط کنونی اقتصاد کشور عزیزمان خرید کالایی با ارزش خرید بالا این امکان را فراهم می کند که با صرف منابع مالی کمتر به کارایی بالاتر دست بیابیم. در جهت بالا بردن بازدهی فرآیندهای تولید صنعتی، ارائه رهنمود اقتصادی به جای راه حل های گران قیمت و کوتاه مدت، موجبات افزایش بازدهی و فعالان آن صنعت و توسعه آن می گردد.

رنج وسیع پالس ها

در کاربرد های سنجش سرعت و جهت که از انکودرهای نوع افزایشی استفاده می شود با تنوع پالس ها مواجه هستیم. توانایی ارایه پالس های با رزولوشن بالا و همچنین وجود انواع انکودر ها با پالس قابل تنظیم از پر رنگ ترین نقاط قوت محصولات این برند است.

رنج وسیع پالس ها
تولید تخصصی انکودر

تولید تخصصی

تمرکز بر روی تولید تحصصی انواع انکودر های صنعتی با تنوع بالای پروتکل و پالس خروجی، امکان برآوردن نیاز های انواع صنایع مختلف را بطور موثرتری فراهم می آورد.

تنوع و کیفیت

وجود تنوع انکودر ها در انواع شفت دار یا هالو شفت در ابعاد وسایز های مختلف (چه افزایشی و چه مطلق) باعث می شود بتوان بهینه ترین نوع محصول را انتخاب کرد و بابت ویژگی که کاربردی برای ما ندارد هزینه نکنیم. دوام و ماندگاری کالا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

تنوع و کیفیت
تنوع صنایع تحت پوشش

تنوع صنایع تحت پوشش

به جهت وجود تنوع صنایع و طبعا کاربردهای مختلف انکودر در هر صنعت، شاهد تنوع بسیار بالای انکودرها هستیم. پاسخگویی بهنیاز های این تنوع صنایع، نیازمند اطلاعات تخصصی مربوط به آن زمینه بخصوص است.

مشاوره تلفنی / فیلمهای معرفی فارسی محصولات

مشاوره فنی و مشاوره خرید رایگان از مهمترین خدمات و حمایتهای ما به مشتریان عزیز می باشد. پاسخ به هرگونه سوال فنی مرتبط و درخواست پیشنهاد محصول در کمال صبر و حوصله، گویای تمرکز تخصصی ما بر محصولات مورد ارائه خواهد بود.

تهیه فیلم های معرفی فارسی برای بسیاری از محصولات و کلیپ های آموزشی انتخاب محصولات را آسان نموده است.

مشاوره تلفنی فیلمهای معرفی فارسی محصولات
توانایی ارائه معادل

توانایی ارائه معادل

با توجه به شرایط خاص تحریم های جاری یک برند متخصص، می بایستی توانمندی ارائه محصولات معادل مدنظر با کیفیت و امکانات و پروتکل مشابه راداشته باشد تا آنکه علاوه بر افزایش توجیه اقتصادی، کاهش زمان های توقف تولید در اثر خرابی را به همراه اشته باشد.

کاتالوگ های فارسی

برای درک راحت تر و انتخاب دقیق تر محصول، کاتالوگ به زبان فارسی تهیه شده است. برای محصولات پرتنوع جدول مقایسه تهیه شده تا مشتری بتواند بهینه ترین محصول را برگزیند.

کاتالوگ فارسی

گردآورنده و نویسنده: 

مهندس پدرام

حق انتشار تمامی مقالات و نوشته ها محفوظ است و بدون اطلاع نویسنده حق شکایت وجود خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان تلفنی

09106008077

021-88717498