تست و تعمیر تجهیزات کنترل حرکت همانند انکودر، تاکوژنراتور و ...

تعمیر انکودر ، تست انکدر ، تست انکودر ، تست تاکوژنراتور ، تعمیر تاکوژنراتور

تست انکودر  ،  افزایشی ، مطلق ، انکودر چگونه کار می کند ، خرید و فروش انکودر  ، انکودر چیست ، انکودر چیست و انواع آن ، مدار انکودر  ، روتاری  ،  افزایشی ، مدار انکودر 

نحوه تست انکودر مطلق با پروتکل پارالل

در این فیلم نحوه عملکرد یک اینکودر مطلق (Absolute Encoder) با خروجی پارالل (Parallel Interface) را بعد از عیب یابی و تعمیر آن مشاهده می نمایید.

انکودر مطلق با خروجی پارالل اولین نسل انکودر های مطلق است که به ازای هر بیت یا همان موقعیت مربوطه یک سیم دارد.

همانطور که مشاهده می کنید خروجی با دستگاهی که در شرکت تجهیزات کنترل حرکت ایران ساخته شده در حال تست است. بعد از تست نهایی انکودر به مشتری تحویل و راه اندازی گردید.

تجهیزات کنترل حرکت ایران راهی مطمئن برای مشاوره و خرید تجهیزات شما

تست نهایی عملکرد دوبل تاکوژنراتور-انکودر سخت کار شرکت Baumer

در این فیلم تست نهایی یه دوبل تاکوژنراتور/ انکودر سخت کار شرکت Baumer ارسالی از طرف شرکت فولاد مبارکه اصفهان را مشاهده می نمایید. بخش تاکوژنراتور این تجهیز با خروجی 60 ولت به ازای 1000 دور بر دقیقه با ماکزیمم دور 12000 و بخش انکودر با خروجی 600 پالس 6کاناله به پروتکل HTL می باشد. اکثرا دوبل تاکوژنراتور/انکودر ها در بخش نورد یا ریخته گری دائم شرکت های فولادی استفاده می گردد. ارسال سیگنال موقعیت لازم است هم به صورت آنالوگ (وظیفه تاکوژنراتور) و هم به صورت دیجیتال (وظیفه انکودر) انجام گیرد تا سنکرون سازی در این دو بخش انجام گردد.

.

شرکت تجهیزات کنترل حرکت ایران، علاوه بر تامین محصولاتی همچون انکودر، تاکوژنراتور و … امکان تعمیر آن ها را برای مشتریان عزیز میسر می نماید.

با دریافت مشاوره تخصصی و بینقص ما، تفاوت و اطمینان را در کنار هم داشته باشید. پس با ما تماس حاصل نمایید. 

مشاوره رایگان تلفنی

09106008077

021-88717498