🏷️ معرفی محصول
⚙️ ویژگی‌ها و مشخصات فنی
  • قطر فریم: 58mm
  • نوع شفت: Hollow Shaft (Ø14mm)
  • رزولوشن: 1 تا 4096 پالس قابل برنامه‌ریزی
  • ولتاژ تغذیه: 5V … 30V DC